Aktuality

Stěhování.. :)

30. června 2010 v 21:09 | Sarah--> Mrs.Candy
Čauwees..! :D Tak blog už se stěhuje.. Najdete nás na ↓↓

http://WORLD-IN-THE-SIMS.blog.cz

http://WORLD-IN-THE-SIMS.blog.cz

http://WORLD-IN-THE-SIMS.blog.cz

http://WORLD-IN-THE-SIMS.blog.cz

http://WORLD-IN-THE-SIMS.blog.cz

Tak já se loučím s KS Sims a budu začínat od znova! :) Zastavte se tam.. A SBéčka, napište si, jestli chcete být furt SBé.. :)) Ještě sem si napište, do tohohle článku.. :)

"Nehezká" novinka

27. června 2010 v 11:03 | © Sarah
Ahoj! Dlouho se rozmýšlím, jestli... se bude blog stěhovat na jinou adresu, protože až nás tady bude na blogu víc, nebude to KS Sims.. Takže musím vymyslet novou adresu, udělat design, rubriky, rozcestníky... Další nemalá prácička... Uspořádám konkurz a bude to... :D Tak zase mizim.. :D

Tři designy +omluva

24. června 2010 v 18:23 | © Sarah
Ahooooj!

Jak ráda Vás vidim :D. Teda zdravim.. :D Asi chcete důvod, proč jsem tu dlouho nebyla.. eem.. no.. nejde se z toho asi nějak vykroutit, že ne..? :D No.. tak fajn, byla jsem u babičky tam nejde net.. :( A tak jsem tam akorát hrála Sims, protože ona tam je jedna moje kámoška, která má skoro všechny simíky, víte? :D A tak mi nějaký půjčila a nějak se mi ani nechtělo domů.. :DD Ale před odjezdem do "blázince" (proč do blázince? musela sem tam sníst všechno, co mi nandala babča na talíř a ani sem se tam nemohla vůbec vyspat, protože tam sou ty matrace úplně.. děsný..! :'(( :DD) sem ještě vytvořila rovnou tři designy.. A tak se nějak nemůžu rozhodnout, protože oni sou hnusný všechny.. :D :( Tak hlasujte v anketě, který design se Vám líbí nejvíc.. :)
PS: Ty obrázky jsem ve článku trošku zmenšila, aby nebyly tak velké.. :D
oddělovač by Sarah ©ks-sims.blog.cz

Léto.. =)

12. června 2010 v 12:36 | © Sarah
Aloha =)!

Tak jsem tu zase.. =) Konkrétně proto, že teď budu nějakou chvilku neaktivní.. Včera (v pátek) jsme psali čtvrtletku z matiky, něco z geometrie.. A nevim jestli to budu mít dobře.. =( Aspoň tu 2 by mi ta učitelka dát mohla.. =D Určitě se tady ten jeden článek za den objeví, teďka mi můžete věřit.. =D Dneska dám možná konkurz na webmastery.. =) Jinak, bazén máme napuštěnej, tak se budu jen čvachtat.. =DD Teďka se akorát najim, pak asi pudu do bazéénu.. =D A pak možná něco přidám.. =DD Já sem hrozně líný čuňátko víte.. =D Někdy se nedokopu ani vstát od PC a dojít se najíst.. Jenže já nemůžu za to, že nemám hlad, ale kručí mi v břiše.. =DD Tak se mějte, létu a simíkům zdar! =) =D

Rekonstrukce.. :)

7. června 2010 v 21:17 | © Sarah (KS-Sims Team)
Zdravím!

  • Ohledně rekonstrukce: Ano, nový design, rozcestníky, rubriky, atd.. Takže ode dneška tu bude probíhat rekonstrukce, nejdéle do konce června.. =) Pokusím se ještě udělat design, páč tamten jak jsem dělala někdy v... no prostě někdy.. =D jsem smazala.. =( Sice se mi nelíbil no, ale tak to je jedno.. =D
  • Ohledně komixů: No, komixy.. Když někdo řekne slovo "komix", představím si nějaké psaní s obrázky a potom pozastavený... Měl by tu být jeden komix ode mě, ale to až se mi zpraví sims.. Což bude nejspíš za krátkou dobu.. =)
  • Ohledně webmasterů: S Kelly moc nepřidáváme, ale jak jsem slíbila, budou tu ode mě nejmíň dva články za den. Moc nestíhám a tak asi udělám nový konkurz.. Vyberu tak 1-2 spolehlivé webmastery... =)
  • Ohledně Sarah: Já jezdím skoro každou neděli (teď pojedu 20.6.. =() na závody a vracím se kolem 3-4 hodiny. Vstávám kolem 6 hod. a v autě vždycky chvilku spim, ale když přijdu domů, jsem utahaná, nevyspalá a někdy i naštvaná, že jsem nevyhrála žádnou medaili.. =(
  • Ohledně Kelly: Nevím jak ona na tom je.. Nepřidává.. Ale nechám jí tady.. =) (potom si to kdyžtak doplň, až přijdeš.. =))
Tohle bylo pár bodíků k blogu.. =) Zatím se mějte a užijte si poslední hodiny.. =DD do konce pondělka.. =D

Zpět!

4. června 2010 v 17:58 | © Sarah
Jsem zpět!

Zdravím po dlouhé době.. =) Důvod mé dlóóóuhé neaktivity?? -> Závody s atletikou, týdenní zarach na PC, facebook, kamarádi, ŠKOLA (ta je hlavní příčinou, aneb MATEMATIKA je věda HROZNÁ!! =//). Ale teď tu budu aspoň dva články za den.. =) Taky nejsme stroje, abychom dávali snad.. deset článků za den, to fakt nečekejte.. =D Ale určitě ty dva - tři články ode mě ano =). Dnes se pokusím nafotit -->PROMĚNU<-- . Akorát musím zase natáhnout nějaké downloady, páč jsem přeinstalovávala simíky.. =( Pořád se mi to vypínalo a sekalo a všecko možný, dokonce se mi to vyplo rovnou 2x už dneska, nevim co s tim je.. =(( Pokud máte někdo nějakou zkušenout s tím, tak prosím napište.. Už opravdu nevim co mám dělat.. =( Zatím se mějte a úřeji krásný zbytek pátku.. =)

P.S.: V neděli jedem opět na závody s atletikou, ale to se vrátíme asi tak kolem té třetí až čtvrté hodiny.. =) Doufám, že se aspoň dobře umístím, tak mi prosím držte palce.. =)******* <3

My world's chraching. The end? Not jet, only Hiatus =)

14. května 2010 v 17:19 | © Kelly
KS Team | | Kelly | | ks-sims.blog.cz
Ahoj, asi si říkáte proč jsme tu obě tak dlouho nebyly. No prostě nemáme čas a Kellyna nemá ani inspiraci. Kdo nepochopil nadpis..tak si ho přeložte. Já musim, škola volá!!

Prosím o pár hlásků....

1. května 2010 v 23:39 | Sarah
Alohaa :)

Možná budete překvapení, ale design už mám hotovej.. :D Sice to není žádné mistrovské dílo, ale ocenit troku by se to taky mohlo. No, ale kvůli tomu tu nejsem. Jen jsem Vás přila poprosit o hlásky zde ---> http://macculqa.blog.cz/1005/sonb-1-kolo#komentare  pro KS Team samozřejmě :D Ale hlasute pro koho chcete, ale tu radost byste mi taky mohli udělat, že dáte nám ár hlásků :D páč já mám zítra narozeninýý =)) 12 let žiju na onom světě.. :D Tak já valim, páá.. =)* 

PS: Z tý postele už mě začínaj bolet pěkně záda.. :D

Dnes asi jen design..

28. dubna 2010 v 10:14 | © Sarah
Ahoj.. moc se Vám omlouvám, že sem nedala komix a ani ten design jsem nedala.. =( moc mě to mrzí, ale v pondělí mě začalo tak bolet břicho, že sem ani nejedla a to sem měla bejt na akademii.. A s tim komixem.. nevim, nevim.. =( Dneska se akorát pokusím udělat nějakej novej design a možná přidám i nějaký downy.. navíc mě vždycky začne bolet hlava když se nějak pohnu x( To je úplně nenormální.. =/ Tak já du tvořit, zatím se mějte.. =)

P.S.: Hlašte se prosím do Miss Sims 2010 ZDE! Děkujem moc.. =)

A teď přišla na řadu Sarah

24. dubna 2010 v 10:57 | Sarah
Tak.. Já se moc omlouvám, že jsem tady Kelly nechala samotnou, ale byla jsem mimo Humpolec bez internetu. Jenže jsem včera přijela kolem šesté hodiny večer a byla jsem nesmírně utahaná. Ani jsem nezapla počítač prostě jsem šla rovnou do postele. Oči jsem neměla zavřené ani 2 minuty a hned jsem usla a probudila jsem se až teď =D. Dnes dám asi jen pár článků.. Taky mě napadlo, že bych si tu mohla vést takový "deník". Teď ještě musím pryč, ale odpoledne tu možná budu a budu nejspíš fotit komix ;). Nafotím asi jen úvod a krátký 1.díl. Ještě o víkendu se pokusím udělat nějaký design, ale hlavně aby vypadal k světu. No nic, tak já vyrážim.
Mějte se! =)

Sarah
 
 

Reklama