Únor 2010

Na chvilku pozastavím...

25. února 2010 v 18:58 | Sarah
Ahoj, omlouvám se, že moc nepřidávám, ale nemám moc čas.. Tak asi budu pozastavovat. Samozřejmě, že se na blog budu chodit dívat každý den, ale nebudu přidávat články. Docela mě to mrzí, ale tak co nadělám s časem.. Tak pozastavím na dobu neurčitou, mějte se.. =)

Sarah

Hledám nové spolumajitele

20. února 2010 v 19:44 | Sarah
--> Pokud má někdo zájem, hlašte se! Pokud jste také trvalý typ (jako já), určitě tu dlouho vydržíte a to bude větší pravděpodobnost, že zrovna Vás vyberu =)
--> Ale nejdřív musíte slíbit jednu nejzákladnější podmínku - NEBUDETE TO VZDÁVAT HNED PO TŘECH DNECH!

klik na c.č.

Soutěž "Best Friends" na BC blogu

15. února 2010 v 15:16 | Simušák
Asi včera jsem se přihlásila do soutěže "Best Friends" na blogu Bambie & Candie, jejichž blog je vážně super! Právě proto tu píšu tento článek. Chci jim pomoct, aby měli více přihlášených =) Tak se přihlašujte :..ZDE..:
A tady je ještě upoutávací obrázek =)


Už žádné smazané články

15. února 2010 v 14:55 | Simušák
Ahoj, tak pro vás mám konečně novinku. UŽ ŽÁDNÉ SMAZANÉ ČLÁNKY! Jak jsem psala, že nám někdo maže články, tak už je to v pořádku. Už zde budou normálně přibývat čánky a nikdo je mazat nebude. A jak jste si užili první den ve škole =)? Já úplně skvěle.. =DD Kdybyste slyšeli ty hlášky, jak tam prohlašoval Ondra Doležal... =DD Ten sedí hned před náma a pořád tam něco mele =D Teď asi nic nepřidám, možná nějaké downloady a dám do kupy to menu, protože jsem na notebooku a na něm the sims nemám. Jinak Vám moc děkujeme, protože jsem se koukala před chvílí na mail a jsem moc překvapená...
Návštěvnost za minulý týden (8.2. 2010 - 14.2. 2010) je:
Pondělí: 0
Úterý: 0
Středa: 0
Čtvrtek: 7
Pátek: 14
Sobota: 20
Neděle: 14


Celkem: 55
Sice jsme na tento blog začali přidávat až před třemi dny, ale ten už je založen asi týden zpátky... =D Tak zatím!
Simušák

Někdo nám krade blog...

14. února 2010 v 18:06 | Simušák
Ahoj, taky se divíte, kdo smazal ty tři články?? Já teda docela dost, protože tento blog byl založen asi před pěti dny a hned nám ho někdo odcizuje. Když jsem se koukla, jestli jsem pořád přihlášená, měla jsem štěstí. Byla jsem přihlášená. Ale ten "člověk", který asi změnil heslo, nezměnil e-mailovou adresu. Doteď neznám heslo, ale nahlásím to. Dneska už asi nic nepřibude, protože si musim udělat úkol z fyziky a přírazu. A navíc pořád hledám novou spolumajitelku, protože ta druhá vůbec nepřidává. Akorát, jak jsem odpoledne koukala, přidala jen takovej "úvodní článek". A navíc má nápad na komix, ale ten nemá žádný děj. Zítra tu udělám rubriky, možná i něco nafotím, dám něco ke stažení, atd... Možná tu budou tzv. Přeměny simíků. Myslím tím, že až si budu dělat rodinu a budu tam mít prvního simíka, tak ho upravím, nalíčím, obléknu, atd.. Prostě přeměna =D. Tak já už musím, ahoj! =)

P.S.: Hodně zdaru při zítřejším nástupu do školy =/ Simušák